Dubai Çöl Safarisi - Desert Safari

Çölde Safari ve Bedevi Çadırında Açık Büfe Yemekli ve Müzikli

  DESERT SAFARI / ÇÖLDE SAFARİ VE BEDEVİ ÇADIRINDA AÇIK BÜFE YEMEKLİ VE MÜZİKLİ EĞLENCE 

Akşamüzeri Dubai’de ÇÖL SAFARİSİ için 4x4 jeepler ile otelden hareket. Deneyimli şöförlerimizin bu turumuzda, kum tepecikleri üzerinde ciplerle yapacakları nefes kesen akrobatik hareketler nefesinizi kesecek ve sizlere unutulmaz hatıralar bırakacak.

 Çöl ortasında yapılacak jeep yolculuğunun ardından aktivite istasyonuna ulaşılacaktır. Burada dileyenler eğlenceli kum kayağı yaparak kum tepelerinden kayabilir, dileyenler kumda el izi çıkarma oyunlarına katılabilir. Daha sonra bir deve çiftliği ziyaret edilecektir. Ardından konvoy halinde çölün derinliklerinde yol alınacak, farklı büyüklükte ve görüntüdeki kum tepelerinin arasından geçilirken çölün romantik gün batımı izlenecektir.

 Güneş batımında grup bedevi kampına ulaşacaktır. Otantik halı ve minderlerle dekore edilen çadıra girişte geleneksel Arap misafirperverliğinin sergilendiği kahve ve hurma ikramı ile grup karşılanacaktır.çölde kurulan bedevi kampında Persian kilimleri ve yöresel aksesuarlarla süslenmiş ortamda, yıldızların altında barbekü açık büfe yemek, sınırsız alkolsüz içecekler ve dansöz şov ile günün tüm yorgunluğunu atabilirsiniz.

 Fonda Arap müziğinin çalındığı, meşaleler ile ışıklandırılan kampta rengarenk süslenmiş develer gezinti için hazır beklemektedir. Grup çadıra yerleştikten sonra geleneksel Arap müziğinden canlı örnekler verilecek ve dileyenler kına ile dövme yaptırabileceklerdir. Muhteşem çöl yıldızlarının altında alınacak yemeğinden sonra 4x4 jeepler ile otelimize dönüş. Otelimizde konaklama